Пошук по блогу

пятница, 28 апреля 2017 г.

Матеріали Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека 2017"

Зміст
1. Вступ...………………………………………………………………………… с.2
2. Модель бібліотеки нового формату.……………………………………… с.10
2.1. Бібліотека – центр формування компетентного читача
2.2. Бібліотека – шкільний медіацентр……………………………………. с.14
2.3. Бібліотека – майданчик живого спілкування………………………… с.18
2.4. Бібліотека – платформа становлення особистості…………………... с.22
2.5. Бібліотека – осередок збереження національної культури…………. с.25
2.6. Бібліотека – центр волонтерства та соціального партнерства……… с.28
2.7. Бібліотека – територія творчості……………………………………… с.32
3. Дитина і читання в контексті сучасної культурної комунікації
(з досвіду)
3.1. Канал на Youtube – відеобібліотека нового формату……………… с.35
3.2. Соціальні мережі – віртуальний майданчик сучасної комунікації…с.37
3.3. Блог – промоція читання у новому форматі………………………….с.38
3.4. Буктрейлер – новий тренд у просуванні дитячої книжки і читання..с.41
4. Висновки………………………………………………………………… с.42
5. Використані джерела…………………………………………………… с.49
6. Додаток 1………………………………………………………………….. с.51
7. Додатки 2 – 9…………………………………………………………….. DVD


Вступ
Пригадую, як років тридцять тому бібліотека була для мене та моїх друзів справжнім острівком щастя, головним джерелом пізнання, найдосконалішою формою спілкування, втіленням найвибагливішої фантазії та сховищем неймовірних відчуттів.
Спостерігаючи за життям сучасних дітей та підлітків, стає прикро від того, що вони втрачають найцінніший дар книги – насолоду від процесу читання, разом із яким приходить усвідомлення та становлення особистості. Адже, за метафорою американської дослідниці Рудін Сімс Бішоп, книги – це "вікна, двері та дзеркала", через які людина пізнає себе і світ.
Звісно, скромна книгозбірня минулого, у якій завжди панувала тиша, ніяк не може конкурувати з яскравим кіберпростором, де діти мають змогу бути тим, ким хочуть та, щойно щось піде не так, просто натиснути кнопку виходу.
Сьогодні 45% підлітків почуваються щасливішими у віртуальному світі, ніж у своєму повсякденному житті, б'ють на сполох британські дослідники [1].
На мою думку, книга здатна змінити такі тривожні тенденції. Адже саме вона є вагомою та необхідною формою естетики і комунікації сучасного читача. Але для того, щоб книга стала найулюбленішим хобі тінейджерів, потрібно докласти чимало зусиль.
Я впевнена, що у сучасній школі бібліотека може стати живим центром комунікації підлітків, інформаційно-культурним центром, платформою для генерації та реалізації дитячих ідей. Адже шкільна бібліотека зазвичай є першою сходинкою у становленні справжнього читача, книголюба.
Як на мене, підліток прийде тільки тоді до бібліотеки, коли книгозбірня буде мати власне обличчя, привабливий імідж та запропонує читачеві щось цікавіше, ніж комп’ютерні ігри. Настав час рішучих змін і сміливих експериментів, пошуку нетрадиційних ідей і можливостей, упровадження інноваційних форм, методів і технологій, виходу за рамки стереотипів звичної книгозбірні.
Звичайно, для того, щоб щось змінювати, потрібно спершу для себе розібратися в причинах зменшення інтересу сучасної молоді до читання книг.
Узагальнюючи думки провідних експертів українського Центру Дослідження Літератури для Дітей та Юнацтва, зокрема, літературних критиків Т. Качак, І. Славінської та інших, можна відзначити такі причини кризи дитячого читання:

  • відсутність системного підходу до комплектування фондів шкільних бібліотек сучасною художньою літературою, внаслідок чого вони не спроможні повною мірою задовольнити інформаційні потреби школярів;
  • відсутність комплексної довготривалої національної програми розвитку читання, єдиного органу управління системою підтримки читання, системи моніторингу, яка б дозволила виявляти проблемні читацькі групи, визначати мету та пріоритети їхнього розвитку;
  • пасивність сім’ї у формуванні читацької активності дітей;
  • постійно зростаюча роль альтернативних засобів інформації, розвиток нових моделей і напрямів їх застосування та способів електронної комунікації;
  • низький рівень усвідомлення підростаючим поколінням важливості процесу читання;
  • відсутність підготовки шкільних педагогів до роботи з розвитку читацької компетентності школярів;
  • нездатність шкільних бібліотекарів швидко адаптуватись до нових вимог, відсутність прагнення до самоосвіти та саморозвитку

      У цивілізованих країнах світу уже давно існують ефективні програми з розвитку дитячого читання. Приміром, у Польщі проблему читання вирішують шляхом модернізації, реорганізації й наповнення фондів бібліотечних закладів.
У США випускають монети з персонажами дитячих книжок, відкривають музеї, реставрують
будинки письменників. Публічні особи, як-от: Опра Вінфрі, Барак Обама чи Еллен Де Ґенерес
розповідають про прочитані дитячі книжки, читають уголос класику. Американське Public
Broadcast Radio транслює аудіозаписи книжкових новинок.
Така промоція читання дає позитивні результати, і кількість книжкових фанатів невпинно збільшується. Тож вважаю, що шкільна бібліотека повинна впроваджувати передовий досвід найкращих промоутерів і таким чином адекватно реагувати на виклики сьогодення. Адже
промоція – це комплекс заходів і засобів, за допомогою яких бібліотека має можливість заявити про себе, про свою діяльність та потреби. Завдяки промоції про бібліотеку може почути кожен, починаючи від найменших школярів, закінчуючи бібліотеками інших країн світу.
Промоція читання (з лат. promotio – просування) – реклама, популяризація читання за допомогою різноманітних форм бібліотечно-бібліографічного обслуговування [2].
Пошук нових, нетрадиційних ідей і можливостей, створення власних трендів у промоції дитячої книги і читання є надзвичайно актуальною проблемою сьогодення шкільної бібліотеки. Так, президент громадської організації (ГО) «Форум видавців» О. Коваль під час Першого конгресу «Промоція літератури в Україні», який відбувся 21–22 лютого 2015 року в Києві, відзначила нагальну необхідність здійснювати промоцію читання та реорганізовувати бібліотеки, наповнюючи фонд сучасними новинками, підносити престиж української книги, формувати «моду» на читання як альтернативу інших способів вільного проведення часу підростаючого покоління [3].
Івано-Франківська ЗШ І-ІІІ ст. № 6 ім. І. Ревчука – навчальний заклад, який знаходиться у віддаленому мікрорайоні міста, що в недалекому минулому носив назву с. Опришівці. Це
найстаріша загальноосвітня школа м. Івано-Франківська зі славетною історією, випускниками якої є відомі письменники, художники та історики України. У школі навчається 405 учнів. Усі вони є мешканцями мікрорайону, найбільшою проблемою якого є віддаленість від центральної частини міста, де знаходяться необхідні для молоді культурно-освітні заклади, бібліотеки, книжкові крамниці.
Отож шкільна бібліотека Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 ім. І. Ревчука, як єдине джерело забезпечення інформаційних потреб учнів, надзвичайно потребує систематичної підтримки та оновлення ресурсів, аби функціонувати ефективніше та відповідати вимогам сьогодення. Поряд із вище зазначеною проблемою існує легко доступний віртуальний простір, здатний заповнити вільний час наших учнів, на що дуже часто жаліються їхні батьки.
Дослідивши міжнародний досвід найпрогресивніших бібліотек, найцікавіші проекти, інтернет-портали та онлайн-ресурси українських громадських активістів, книговидавців, письменників, публічних бібліотек, стає зрозуміло, що питання промоції дитячої книжки і читання у шкільних бібліотеках потребує детального дослідження, пошуку нових ідей, можливостей.
Для того, щоб створити умови для подолання кризи дитячого читання, зробити книгу вагомою та необхідною формою естетики і комунікації сучасного читача, в своїй діяльності ставлю перед собою ряд основних завдань:

  • пошук і впровадженя нових креативних форм, методів, бібліотечних
  • ідей та можливостей у просуванні дитячої книжки і читання;
  • організація роботи бібліотеки щодо задоволення потреб школярів у
  • сучасній книзі та інформації;
  • створення власних трендів у промоції дитячої книжки і читання;
  • створення моделі шкільної бібліотеки нового формату

Вважаю, що якісна дитяча книжка є вагомою та необхідною формою естетики і комунікації сучасного школяра. Саме тому мета моєї роботи – створення бібліотеки нового формату із власним обличчям та іміджем, яка стане привабливою, неповторною і модною для сучасного читача.
Звісно, щоб досягти поставлених завдань, потрібно наповнити бібліотеку новим змістом. Саме тому я окреслила для себе нові напрямки роботи щодо здійснення промоції дитячої книжки і читання:

  • організація та проведення моніторингових досліджень із проблем дитячого читання;
  • дослідження книжкового ринку дитячої літератури;
  • поповнення фонду шкільної бібліотеки сучасною дитячою літературою, підвищення якості матеріально-технічної бази бібліотеки та створення комфортних умов;
  • популяризація сучасної дитячої книжки та читання, знайомство з авторами якісних літературних творів;
  • формування моделі бібліотеки нового формату, створення та апробація власних трендів у промоції дитячої книжки і читання;
  • створення власної медіапродукції;
  • презентація роботи шкільної бібліотеки у інтернет-просторі, популяризація та реклама електронних ресурсів бібліотеки, розробка нових інформаційних послуг для користувачів;
  • активізація читацької та творчої активності учнів, формування позитивної мотивації школярів до читання, підвищення рівня читацької культури

Щоб реалізувати поставлені завдання та залучити дітей до читання, у своїй роботі я використовую такі форми і методи:

  • пошук і впровадженя нових креативних форм, методів, бібліотечних ідей та можливостей у просуванні дитячої книжки і читання;
  • організація роботи бібліотеки щодо задоволення потреб школярів у сучасній книзі та інформації;
  • створення власних трендів у промоції дитячої книжки і читання;
  • створення моделі шкільної бібліотеки нового формату

Варто зазначити, що найбільше захоплення у дітей викликають активні форми бібліотечної роботи з використанням мультимедіа та інтернет-ресурсів.
Саме тому кожен мій захід, бібліотечний урок супроводжується мультимедійною презентацією, віртуальною мандрівкою чи відеопоказом. Діти охоче беруть участь у творчих проектах, виявляючи свої таланти: декламують, співають, майструють, знімають відео, розповідають про свої улюблені книги та пишуть власні поетичні твори!!! Такі інтерактивні форми роботи сприяють неформальному спілкуванню з читачем та створенню позитивного іміджу бібліотеки.
Традиційні:
*індивідуальні: консультації, бесіди, рекомендаційні списки літератури, читацькі щоденники
*групові: літературні ігри, конкурси, брейн-ринги, аукціони, презентації книг
*масові: свята, зустрічі з письменниками
*наочні: навчальні таблиці, виставки та огляди літератури, буклети, тематичні папки, каталоги й картотеки
Інноваційні:
*технології WEB 2. 0 в бібліотеці: відкриті та закриті бібліотечні групи в соціальних мережах ВКонтакте та Facebook, бібліотечний канал на Youtube, бібліотечний блог, бібліотечний сайт, читацькі блоги учнів
*власна відеопродукція: буктрейлери, мультфільми, відеовідгуки, відеопрезентації, ідеофільми
*інтерактивні: інтерактивні читання, КВК-презентації книжок, сторітелінги, майстер-класи, арт-зустрічі, творчі проекти
*ІКТ: віртуальні екскурсії, електронні каталоги, виставки книг, скайп-зустрічі, мультимедійні презентації
*авторська програма "Формування інформаційної культури сучасного читача"
*наочні інновації: мотиваційні постери, айстопери, анонси, прес-релізи, флешбуки

Застосовуючи інноваційні форми та методи у бібліотечній роботі, прогнозуюю такі очікувані результати:
Впровадження інноваційних методів у бібліотечну роботу
Зростання відвідуваності бібліотеки учнями проблемних читацьких груп
Формування комфортного бібліотечного середовища, оновлення дизайну
Усвідомлення цінності книги учнями, формування «моди» на читання та позитивного іміджу
бібліотеки
Збільшення кількості підписників спільнот у соціальних мережах, у блозі, коментарів та
онлайн-спілкування
Поповнення фонду бібліотеки сучасними інформаційними ресурсами
Створення медіатеки та електронної скриньки з власною медіапродукцією
Розширення функціональних можливостей бібліотеки
Виявлення читачів, здатних до творчої діяльності та промоція їх талантів у інтернет просторі
Упровадження інноваційних методів у бібліотечну роботу
Створення ефективних трендів у промоції дитячої книжки і читання
Формування комфортного бібліотечного середовища, оновлення дизайну
Налагодження ефективної співпраці з партнерами та спонсорами
Висвітлення роботи бібліотеки у ЗМІ та у інтернетпросторі

Звичайно, щоб досягти очікуваних результатів, здійснювалась модернізація
бібліотеки Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та впроваджувались сучасні
форми і методи організації бібліотечної роботи:

  • встановлення сучасного комп’ютера у бібліотеці, підключення його до мережі Інтернет, створення зони WI-FI;
  • аналіз міжнародного та вітчизняного досвіду промоції дитячої книги і читання;
  • моніторинг читацької активності учнів, проведення досліджень із проблем читання;
  • планування роботи з підвищення читацької активності учнів;
  • формування читацької культури учнів, застосування інноваційних форм та методів у промоції дитячої книжки і читання;
  • творче використання учнями знань, умінь та навичок читацької культури у конкурсах, акціях, проектах, міжнародних ініціативах;
  • промоція якісної сучасної дитячої книжки і читання у медіапросторі, ЗМІ;
  • створення медіатеки та електронної скриньки з власною медіапродукцією;
  • співпраця з волонтерами, партнерами у поповненні бібліотечних фондів;
  • оновлення дизайну бібліотеки;
  • моніторинг результативності роботи;
  • створення бібліотеки нового формату;
  • презентація результатів роботи бібліотеки, обмін досвідом

2. Модель бібліотеки нового формату
2.1. Бібліотека – центр формування компетентного читача
Прищепіть людині смак до читання і дайте можливість читати, і ви зробите її щасливою.
                                                                                                                       Сер Джон Хершел
Справді, якісна книга дарує дитині відчуття щастя, адже вона вчить краще розуміти і бачити
навколишній світ, людей, а найголовніше, самого себе.
Але для того, щоб сучасна молодь відчула насолоду від спілкування з книгою, вона повинна
володіти уміннями та навичками читацької культури. Саме тому головною метою бібліотеки
нового формату вважаю формування читацької культури сучасного учня, яке відбувається під час проведення бібліотечних уроків та заходів.
У цьому допомагає розроблена мною програма «Формування інформаційної культури читача»,
затверджена на раді інформаційно- методичного центру управління освіти і науки м. Івано-Франківська 27. 01. 2011 р. (Протокол №1), котра була апробована в школах м. Івано-
Франківська.
Акцент у програмі зроблено на інноваційні форми і методи проведення занять, які представлено в авторському посібнику «Інформаційна культура читача. Програма для учнів 6-7 класів».
Програма включає в себе такі розділи:
1. Історія виникнення і розвитку книги та друкарства
2. Історія виникнення і розвитку бібліотек
3. Довідково-бібліографічний апарат сучасної бібліотеки
4. Робота з книгою та іншими джерелами інформації
5. Знайомство з літературними родами та жанрами
6. Моя улюблена книга



Додаток 9. Відеопрезентація картин Корпанюк Марії "Ніким не бачені картини"

Додаток 8. Відеовідгук Кушнірик Наталі на книгу Марини Павленко "Півтора бажання"

Додаток 7. Буктрейлер на книгу Гридіна С. "Незрозумілі"

Додаток 6. Фільм "А родовід наш без початку й без кінця"

Додаток 5. Мультфільм "Як вуж намагався гадюкою стати" за казкою Еліни Заржицької

Додаток 4. Мультфільм "Сімя чарівників"

вторник, 25 апреля 2017 г.

Додаток 3. Мультфільм "Жадібні ведмежата"

Додаток 2. Шкільна бібліотека нового формату

Паспорт бібліотеки Івано-Франківської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 ім. І. Ревчука

Паспорт бібліотеки
Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6 імені Івана Ревчука
(повне найменування навчального закладу)
Максимчук Ігор Євстахович
(прізвище, ім'я, по батькові керівника навчального закладу)
І. Загальні відомості
1.1. Завідувач бібліотеки Стасюк Наталія Миколаївна
(прізвище, ім'я, по батькові)
1.2. Місце знаходження бібліотеки м. Івано-Франківськ, вул. Блавацького, 3
1.3. Контактний телефон 0671024674
1.4. Електронна пошта бібліотеки natalya.stasyuk.76@mail.ru
1.5. Web-сторінки бібліотеки:
http://bibl6.edukit.if.ua/
http://knyga6.blogspot.com
https://www.facebook.com/groups/bibl6/
https://vk.com/club85724062
ІІ. Матеріально-технічні умови діяльності бібліотеки:
2.1. Загальна площа бібліотеки 39, 3 кв. м
2.2. Абонемент 18 кв. м
2.3. Читальна зала 18 кв. м
2.4. Наявність книгосховища для навчального фонду 9 кв. м
2.5. Оргтехніка
Комп'ютерна техніка вип. до 2007 р.: 1 вип. після 2007 р.: 1
Доступ до Інтернету: так
Принтер: так
Телефон: так
Аудіо, відеотехніка: 1 магнітофон, 1 телевізор
ІII. Основні показники діяльності бібліотеки:
3.1. Основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) 14416
3.1.1. Книги та брошури: 5527
3.1.2. Періодичні видання (всього): 5
3.1.3. Для учнів: 1
3.1.4. Для вчителів: 4
3.1.5. Для бібліотечних працівників
3.2. Фонд підручників: 8889
3.2.1. Для учнів 1-4-х класів: 2510
3.2.2. Для учнів 5-9-х класів: 4996
3.2.3. Для учнів 10-11-х класів: 1383
IV. Робота з користувачами:
4.1. Загальна кількість користувачів (станом на 01. 12. 2016 р.): 461
4.1.1. Учні: 405
4.1.2. Учителі: 47
4.1.3. Батьки
4.1.4. Представники місцевих громад, інші: 9
4.2. Загальна кількість відвідувань: 3376
4.3. Кількість книговидач: 3105
V. Інформаційна робота:
5.1. Заходи з формування інформаційної, бібліотечно-бібліографічної, читацької культури учнів:
 Мандрівка книжковою країною
 Дитячі енциклопедії. Як користуватися енциклопедією
 Твої друзі — словники. Журнали та газети
 Книги, які допомагають вчитися. Довідкова література
 Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки
 Вибір книг у бібліотеці. Твої помічники у виборі книг
 Екскурсія в бібліотеку іноземних мов «Книгодрукування в Україні. Система бібліотечного обслуговування»
 Правила спілкування з книгою. Автори та ілюстратори дитячих книжок
 Робота з дитячою книгою
 Періодичні видання для дітей молодшого шкільного віку
 З історії виникнення книги. Дитячі енциклопедії. Як користуватися енциклопедією
 Твої помічники у виборі книг (система каталогів та картотек шкільної бібліотеки, таблиці ББК)
 Історія бібліотек. Перша бібліотека України. Книги, які допомагають вчитися (довідкова література)
 Довідково-інформаційний фонд бібліотеки
 Книгодрукування в Україні
 Бібліографія як джерело інформації та ключ до знань
5.2. Інші заходи:
 Презентація новинок літератури «9 книжок для підлітків українською мовою» в бібліотечних спільнотах у соціальних мережах
 Презентація підліткового роману Маргарити Пекарської «Клас пані Чайки» в бібліотечних спільнотах у соціальних мережах
 Презентація книги року Сергія Гридіна «Не такий»
 Презентація відгуку Лужної Христини, учениці 10 класу, на книгу Сергія Гридіна «Не такий» у читацькому блозі та в бібліотечних спільнотах у соціальних мережах
 Презентація дитячих ігрових журналів для учнів групи продовженого дня
 Презентація новинок сучасної літератури «10 книг, які роблять нас добрішими»
 Презентація читацьких блогів "Моя книжкова віртуальна полиця" учнів 10 класу. Презентація прочитаних книг
 Презентація мультфільму, створеного учнями початкових класів за казкою «Як вуж намагався гадюкою стати» Еліни Заржицької
 Презентація підліткових бестселерів про кохання «Лише в любові щастя суть» для учнів 8 класу
 Презентація книг, присвячених тижню пам'яті Героїв Небесної Сотні «Час плине, а пам'ять залишається…» для учнів 7-А класу
 Презентація буктрейлера на книгу Сергія Гридіна «Кігтик Ковбаско» для учнів 3-7 класів
 Презентація сучасної дитячої літератури «Читай українське» для учнів 5-А класу
 Презентація книг Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця», подарованих видавництвом «Фонтан казок» для учнів 5-А класу
 Презентація відгуку Гашинської Юлії, учениці 10 класу, на книгу Галини Рис «Намалюй мене пташкою»
 Презентація буктрейлера на книгу Г. Андерсена «Дюймовочка»
 Презентація книги Євгенії Андрусяк «Спогади»
 Презентація книги «Райдуга казок» Віталії Савченко для учнів групи продовженого дня
 Презентація книги Меггі Стівотер «Трепіт» у бібліотечних спільнотах у соціальних мережах
 Презентація серії книг про пригоди китеняти Тимка Еліни Заржицької, подарованих бібліотеці
 Презентація книг, подарованих Євгенією Пірог, дитячою письменницею
 Презентація книг, подарованих депутатом міської ради Ревчуком Василем
 Презентація Червоної книги України для учнів 1-А класу
 Презентація авторських віршів учнів про школу, надрукованих у дитячому журналі ЗІН, № 3, 2016 р.
 Презентація нової книги Сергія Гридіна «Незрозумілі» студентами Прикарпатського університету для учнів 10 класу
 Презентація книжкової шпаківні №126 у Івано-Франківській ЗШ № 6
ім. Івана Ревчука, яку занесено на світову мапу проекту Little Free Library під № 16710 в бібліотечних спільнотах у соціальних мережах
 Літературний аукціон «Іду з дитинства до Тараса» для учнів 2-А класу
 Конкурс «Шевченкознавці» для учнів 3-Б класу
 Літературний аукціон «Франковими стежками» для учнів 4-Б класу
 Літературна вікторина «Чи знаєте ви Франка?» Показ фільму «Іван Франко. Обличчя української історії» для учнів 5-А класу
 Зустріч із прикарпатською письменницею Віталією Савченко «Райдуга казок» (1-А клас, 2-Б, 3-Б класи)
 Презентація улюбленої книги «Моя книжкова полиця» до Всесвітнього дня книги для учнів 4-А класу
 Зустріч старшокласників із молодими письменниками Івано-Франківська Х. Сировою та Т. Квітиком (організатор і модератор голова учкому
Ю. Тонюк)
 Зустріч із київською письменницею, авторкою й кураторкою дитячих проектів «Додай читання», «Тату, почитай!», «Срібна читацька Книга», спрямованих на популяризацію книги Євгенією Пірог
5.3. Виставкова діяльність:
 Виставка-адвайзер до першого уроку «Нам пора для України жить»
 Виставка-досьє «Символ життя», присвячений 25 років від часу підняття (1991) над будинком Верховної Ради України синьо-жовтого прапора
 Виставка-словник «Іспит життям», присвячена Міжнародному дню письменності
 Віртуальна виставка «Голуб на долоні», присвячена Всеукраїнському дню миру
 Виставка-вернісаж «З історії виникнення бібліотеки – «Храму знань»
 Поетична екібана «Учителю, вклоняюся тобі…», присвячена Дню працівників освіти
 Виставка-рейтинг періодичних видань для школярів, присвячена Всесвітньому Дню пошти
 Художньо-поетична виставка, присвячена святу Покрови Пресвятої Богородиці та Дню українського козацтва
 Виставка-порада «Безпека – понад усе», присвячена Тижню безпеки життєдіяльності
 Виставка-календар «День державності», присвячена 95-ій річниці від дня проголошення ЗУНР
 Фотовернісаж «Ці трагічні 33-ті...»
 Виставка-полеміка «В полоні згубної пристрасті», присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом
 Виставка-портрет «Твій біль, Україно...», присвячена Дню вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
 Виставка-сюрприз «Святий Миколай іде до дітей», присвячена Дню пам’яті Святого Миколая Чудотворця
 Виставка-інсталяція «Сяйво Вифлеємської зірки»
 Виставка-реквієм «Запали свічку пам’яті», присвячена Дню пам’яті героїв Крут
 Аудіовиставка «Одвічний біль – Афганістан…»
 Віртуальна виставка, присвячена Всесвітньому Дню свободи преси «Періодичні видання України для дітей»
 Виставка-вернісаж «Я люблю тебе, місто Франкове…», присвячена дню міста
 Виставка-знайомство «Я проклятий стражденник із серцем метушливим…» до 150- річчя від дня смерті І. Вагилевича
 Виставка-портрет «Апостол правди і науки» до 175-річчя від дня народження М. Драгоманова
 Електронна виставка «Дорога життя» до 175-річчя від дня народження А. Вахнянина
 Віртуальна виставка «Пам'ять віків» до 115-річчя від дня народження С. Скляренка
 Персональна виставка «Любов до України» до150-річчя від дня народження М. Грушевського
 Виставка-портрет «Ціль життя» до 110-річчя від дня народження І. Багряного
 Виставка-декорація «Пригоди Піноккіо» до 190-річчя від дня народження К. Коллоді
Максимчук І. Є.
Керівник установи/навчального закладу (підпис

Анкета учасника Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека 2017"

Анкета учасника
Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017»

1.
Область/місто
м. Івано-Франківськ
2.
Номінація
(обрати необхідну)
«Читання  і  діти:  діапазон  бібліотечних  ідей  і
можливостей»
3.
Тема досвіду/проекту
«Шкільна бібліотека: створення нових трендів у промоції дитячої книжки і читання»
4.
Прізвище,
ім’я, по батькові
Стасюк Наталія Миколаївна
5.
Мобільний телефон
0671024674
6.
Адреса електронної
пошти

7.
Посада
Завідуюча бібліотекою Івано-Франківської
ЗШ І-ІІІ ст. № 6 ім. І. Ревчука
8.
Повна назва закладу
(відповідно до статуту)
Івано-Франківська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст. № 6 імені Івана Ревчука Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області
9.
Адреса закладу, телефон,
електронна пошта
вул. Джерельна, 2а м. Івано-Франківськ, 76011,
тел. (0342)75-91-88
10.
Освіта
Вища, Прикарпатський університет ім. В. Стефаника
11.
Спеціальність за освітою
Психолог, викладач психологічних дисциплін
12.
Стаж роботи на посаді
12 років
13.
Педагогічний стаж

14.
Бібліотечний стаж
12 років
15.
Кваліфікаційна категорія
Провідний бібліотекар
16.
Посилання на Інтернет-ресурс, де розміщено конкурсні матеріали

17.
Даю згоду на внесення інформації в базу даних публікацію  матеріалів  у інших фахових виданнях з можливим редагуванням    

______________________________
(підпис учасника)

______________________________
(дата)